Now Reading
ई–सेवा उत्सव उपहार विजेता सार्वजनिक

ई–सेवा उत्सव उपहार विजेता सार्वजनिक

कार्तिक १९, २०७६

पेमेन्ट गेटवे ई–सेवाले दशैँ तिहार तथा छठ पर्वलाई लक्षित गर्दै सार्बजनिक गरेको ‘उत्सवको बहार, हप्तैपिच्छे उपहार’ मकवानपुरका लेखनाथ पौडेलले हात पारेका छन् । पौडेलले योजना अन्तरगतको बम्पर उपहार यामाहाको एफजेड एसएफआई भीथ्री मोटरसाइकल जित्न सफल भएका हुन् ।

यसैगरी अर्को बम्पर उपहारमा काठमाडौं रामकोटका किरण घलेले एक साताको लागि एक जोडिलाई दुबई ट्रिप जितेका छन् । सोमबार बम्पर उपहार विजेता सार्बजनिक गरेको ई–सेवाको उपहार योजनामा तीन सय ५० जनाले विभिन्न भाग्यशाली उपहार जित्न सफल भएका छन् ।

६ हप्तासम्म सञ्चालन भएको उपहार योजनामा हरेक हप्ता ५८ जनाले विभिन्न उपहार जित्दै आएका थिए । यस उपहार योजनामा केफसीको उपहार कुपन हरेक हप्ता १६ जनाका दरले ६ हप्तासम्म ९६ जनाले जित्न सफल भएका थिए । 

यसैगरी उपहार योजनाभर  युएफओका तर्फबाट ९६, मिनिसोका तर्फबाट ४८, प्रिती क्लिकको तर्फबाट १८ जनाले सपिङ भौचर जित्न सफल भए । त्यस्तै दुल्लाको वालेटमा १० जना, लाटिदोको व्याग ६ जनाले तथा ओयो रूम ६ जनाले जित्न सफल भएको ई–सेवाले जनाएको छ । यस्तै क्यास्परकी, ई–स्क्यान, एम सेक्युरिटिज र वार्डविजका एन्टिभाइरस १२-१२ जनाले जित्न सफल भए ।

 यसैगरी सिजिको टेलिभिजन ६ जनाले, भायानेटको इन्टरनेट ३ जनाले तथा चियर्सको गिफ्ट भौचर ६ जनाले जित्न सफल भएका थिए । असोज १ गतेदेखि कार्तिक १६ गतेसम्म इसेवामार्फत कारोबार गर्ने हरेक व्यक्तिलाई यस उपहार योजनामा सहभागी गराईएको थियो ।

See Also

ई–सेवामा हाल ५६ वटा बैंक तथा वित्तीय संस्था आबद्ध भएका छन् । यी बैंक तथा वित्तीय संस्थाबाट ई–सेवामा सहजै रकम जम्मा गर्न तथा ई–सेवाबाट बैंक खातामा रकम पठाउन सकिन्छ । 

हाल २५ लाख भन्दा बढी ग्राहक रहेको ई–सेवाले देशभर रहेका ६० हजार भन्दा बढी एजेन्ट मार्फत ७५ लाख प्रयोगकर्ताले सेवा लिइरहेको कम्पनीले जनाएको छ । हाल इसेवामा ७० हजार भन्दा बढि मर्चेन्ट आवद्ध छन् ।

Facebook Comments
Scroll To Top