Now Reading
ड्रपबक्सको नयाँ फिचर, फाइल ट्रान्सफर गर्न सजिलो हुने

ड्रपबक्सको नयाँ फिचर, फाइल ट्रान्सफर गर्न सजिलो हुने

कार्तिक २०, २०७६

ड्रपबक्सका प्रयोगकर्ताले अब सहजै फाइल ट्रान्सफर गर्न सक्ने भएका छन् । ड्रपबक्सले सोमबारदेखि नयाँ फिचर सुरु गरेको हो ।

कम्पनीका अनुसार ट्रान्सफर नामक यो फिचरमा प्रयोगकर्ताले सिधैं फाइल अपलोड गरी ट्रान्सफर गर्न सक्नेछन् ।अपलोड भएको फाइलको लिंक सोझैं वा इमेलमार्फत पठाउन मिल्नेछ । प्रयोगकर्ताले ड्रपबक्स एकाउन्टमा गई ट्रान्सफर मेनुमा गएर वा सोझैं ड्रप बक्स ट्रान्सफरमा गएर यो सुविधा प्रयोग गर्न सक्नेछन् ।

ड्रपबक्सको यो फिचर वी ट्रान्सफरको फिचरसँग मिल्दोजुल्दो छ । ड्रपबक्सबाट अन्य अवस्थामा सेयर गर्दा आफ्नो एकाउन्टमा फाइल बस्छ तर ट्रान्सफर फिचरबाट सेयर गर्दा आफ्नो एकाउन्टमा बसिरहंदैन । यसरी ट्रान्सफर गरिएको फाइल ७ दिनभित्र डाउनलोड गरिसक्नुपर्छ ।

Facebook Comments
Scroll To Top