close

काठमाडौं । विजया दशमी नजिकिएको छ । यस्तो हामी सबैलाई एउटा कुराको महसुस पक्कै भएको होला, त्यो हो  पहिले जस्तो दशैंको शुभकामना दिन चिठी वा अन्य पत्र पठाउने प्रचलन करिब हटिसकेको छ । अहिले मानिसहरू सामाजिक सञ्जालमा नै सक्रिय हुने भएकाले शुभकामना आदानप्रदानका लागि यो निकै उपयुक्त माध्यम बनेको छ । सामाजिक ...

काठमाडौं । इरानमा सरकार विरुद्धको आन्दोलन चर्किरहेको बेला इरानी सरकारले देशभर इन्टरनेट बन्द गरेको छ । जनतालाई इन्टरनेट प्रतिबन्ध गराउँदा एलन मस्कले भने स्टारलिङ्कको स्याटलाइटमार्फत इरानी जनतालाई इन्टरनेट उपलब्ध गराउने घोषणा गरेका छन् । फोर्ब्सका अनुसार अमेरिकी सरकारले आफ्ना इन्टरनेट सेवाप्रदायकलाई इरानमा सेवा उपलब्ध ग...

काठमाडौं । साझा यातायातको बाँकी रहेको ३७ वटा बिजुली बस पनि छिट्टै नेपाल आइपुग्ने भएको छ । ट्वीटरमा एक भिडिओ सार्वजनिक गर्दै बाँकी रहेको ३७ ओटा बिजुली बस नेपाल आउनको लागि चीनबाट हिडीँसकेको कम्पनीले जनाएको छ । कम्पनीले चीनको नान्जिङ स्थित कारखानामा निर्माणको लागि दिएको अर्डर मध्ये तीन ओटा बिजुली बस बैशाखमा नै काठमाडौं आइपुगेको थियो ।  हाल यो बस काठमाडौं भित्रका विभिन्न रुटमा सञ्चालनमा छन् । बाँकी ३७ ओटा बि...
काठमाडौं । पब्जी मोबाइल प्रो लिग साउथ एसिया फलको उपाधि नेपाली पब्जी टिम हाइ भोल्टेजले जितेको छ । सेप्टेम्बर ३० देखि अक्टोबर २ सम्म चलेको अन्तिम चरणको खेलमा उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्दै हाइ भोल्टेजले उपाधि माथि कब्जा गरेको हो । यसै गरी नेपाली पब्जी टिम डेडआइज गाइजले सम्हाली रहेको मंगोलियन पब्जी टिम डेडआइज वारियर्सले दो...