Now Reading
ओप्पो रेनो टु एफ नेपाली बजारमा, यस्ता छन् फिचर

ओप्पो रेनो टु एफ नेपाली बजारमा, यस्ता छन् फिचर

आश्विन २९, २०७६

ओप्पो रेनो सिरिज अन्तरगतको रेनो टू एफ बुधबार नेपालमा सार्वजनिक भएको छ । कम्पनीले विशेष कार्यक्रमको आयोजना गरी बहुप्रतिक्षित स्मार्टफोन रेनो टु एफ सार्वजनकि गरेको हो ।

क्वाड क्यामरा सेटअप, ८ जीबी र्‍याम, हिडन फिंगरप्रिन्ट लगायत विभिन्न फिचर्सहरुका साथ बजारमा आएको रेनो टू एफ आकर्षण डिजाइनमा आएको छ । जसले प्रयोगकर्तालाई परिस्कृत अनुभव प्रदान गर्ने विश्वास कम्पनीले लिएको छ ।

ओप्पो नेपालका कार्यकारी निर्देशक बबी झाओका अनुसार रेनो सिरिजका उत्पादन विश्व बजारमा आकर्षक डिजाइन र त्यसमा प्रयोग हुने प्रविधिका कारण परिचित हुँदै आएका छन् । रेनो टु एफमा प्रयोग भएको क्यामरा प्रविधि पनि यो रेन्जको स्मार्टफोनमा सबैभन्दा उत्कृष्ट रहेको उनको दाबी छ ।

रेनोटू एफमा क्वाड(चारओटा) क्यामरा छन् । त्यसमा ४८ एमपीको अल्ट्रा क्लियर मेन लेन्स, ८ एमपीको वाइड एंगल लेन्स, एउटा मोनो लेन्स र २ एमपीको पोट्रेट लेन्स रहेका छन् । क्यामरामा एफ १.७९ अपाचर र १/२.२५ इन्च सेन्सर दिइएको छ ।

कम्पनीका अनुसार यो फोन फोटोग्राफिका साथै भिडियोग्राफिको लागि पनि उत्तिकै महत्वपूर्ण हुनेछ । त्यस्तै ओप्पोले गेमर्सलाई ध्यानमा राख्दै चार हजार एमएएच (टीवाईपी) ब्याट्री स्मार्टफोनमा राखेको छ । यो ब्याट्रीलाई मोबाइल गेम खेल्दै गर्दाको बखतमा समेत चार्ज गर्न सकिने उल्लेख छ ।

फोनमा स्मार्ट एआई रेफ्रिजेरेटरको ब्यवस्था पनि छ। यसले मोबाइल प्रयोगमा नभएको बेला एपलाई फ्रिज गरी ब्याट्री बचतमा सघाउँछ । त्यसकालागि फोनमा भोक फ्ल्याश चार्ज ३.० प्रविधि प्रयोगमा ल्याइएको कम्पनीले जनाएको छ । कम्पनीका अनुसार भीएफसी फास्ट चार्जिङ अल्गोरिदमले प्रत्यक्षरुपमा ट्रिक्लिङ चार्जिङको गति बढाएर ३० मिनेटमा ५१ प्रतिशत चार्ज गर्ने बताइएको छ ।

See Also

रेनो टु एफ

स्क्रिन : ६.५ इन्च एमोलेड पानोरमिक डिस्प्ले
प्रोसेसर : मिडियाटेक हेलियो पी ७०
फ्रन्ट क्यामेरा : १६ मेगापिक्सेल
रियर क्यामेरा : क्वाड क्यामरा (४८ प्लस, ८ प्लस, २ प्लस २ मेगापिक्सेल)
र्‍याम : ८ जीबी
रोम (स्टोरेज) : १२८ जीबी
ओएस : एन्ड्रोएड पाई/कलर ओएस ६.१
ब्याट्री : ४००० एमएएच
अन्य सुविधा : भोक फ्ल्यास फास्ट चार्जिङ, फिंगर प्रिन्ट, लिंक बुस्ट, गेम बुस्ट २.०, डब्ली अटोमस साउण्ड सिस्टम
मूल्य : ४६,९९०

Facebook Comments
Scroll To Top